ROZVOZ VÍN

Rozvážíme vína z Moravy, Itálie, Rakouska, Německa či Francie nejen do restaurací, barů, firem, na firemní večírky, ale až k Vám domů!!! Tel.: 776 749 225

Máte chuť na víno teď hned, nebo ho máte v plánu na dnešní večer? Nestíháte pro něj zajet do obchodu? Nebo se Vám pro něj prostě nechce, ale chuť na víno máte stále? Zajišťujeme rychlý servis kvalitních vín do soukromí, nebo na firemní večírky.

Platit můžete až při předání v hotovosti nebo platební kartou. Minimální hodnota závozu je 1 800 Kč bez DPH. (Českobudějovicko)

Chcete zásilku poslat někomu jinému? Nezapomeňte připsat jméno adresáta, ať víme koho hledat.

Využíváme výhradně služeb MESSENGER.

DOPRAVA NAD 1200,- BEZ DPH JE ZDARMA !!!

Rychlé dodání zboží po Českých Budějovicích i celé ČR.

Degustace vín

Zpestřete Vaši akci ochutnávkou vín. Degustace vín se hodí na jakoukoliv soukromou oslavu i větší veřejnou či firemní akci. Kvalitní víno může být zážitek pro každého.

Degustace může mít jakoukoliv formu, která bude odpovídat Vašim představám a požadavkům. Přizpůsobíme se prostředí, ve kterém budete chtít akci pořádat a zajistíme vše potřebné, aby Vaši hosté byli spokojení.

Degustace jsme schopni vést v českém i anglickém jazyce.

S dostatečným časovým předstihem, je možné zajistit degustaci i s vinařem nebo i v samotném vinařství.

VELKOOBCHOD

Hledáte dodavatele vína pro Vaši provozovnu?

V nabídce máme lahvová vína, vína v 5l i 20l bag in boxech, litrovky či litr a půlky.

Rádi Vám poradíme s vinnou kartou, proškolíme personál a napárujeme s vaším jídelním lístkem.

Velkoobchodní ceník je možné zaslat na vyžádání.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Potěšte své známé, přátele, obchodní partnery či zaměstnance dárkovým poukazem na nákup značkových vín z našeho webu. Sami si nejlépe vyberou! Dárkový poukaz je v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 Kč.

VÍNO JAKO FIREMNÍ DÁREK

Mnoho podnikatelů a manažerů netuší, že víno lze zcela legálně zahrnout do daňových nákladů (třeba jako vánoční dárky). A nejenom to…plátci DPH si mohou dokonce uplatnit nárok na vrácení 21 % z prodejní ceny. Víno jako daňově uznatelný náklad lze považovat tehdy, pokud jsou splněny následující podmínky:

  • Musí se jednat o tiché (normální) víno, nikoliv šumivé
  • Pořizovací cena jedné lahve nesmí překročit částku 500 Kč bez DPH
  • Víno musí být označeno logotypem společnosti, aby splnilo podmínku reklamního a propagačního předmětu.

Zákon o DPH: §13 odst.8

Za dodání zboží nebo převod nemovitosti se však nepovažuje

  1. prodej podniku nebo vklad podniku nebo jeho části, tvořící organizační složku podniku, pokud se jedná o hmotný majetek,
  2. vydání nebo poskytnutí majetku v nepeněžité podobě ve hmotném majetku jako náhrady nebo vypořádání podle zvláštního právního předpisu,11)
  3. poskytnutí reklamního nebo propagačního předmětu bez úplaty, pokud jeho pořizovací cena bez daně nepřesahuje 500 Kč, a nebo poskytnutí obchodních vzorků bez úplaty v rámci ekonomické činnosti.